Як вибрати жіночі парфуми: базові поради від Optparfum

Вибір жіночих парфумів потребує особливої уваги, адже важливо підібрати аромат відповідно до характеру і настрою. Залежно від пори року, часу доби, а також певних обставин варто використовувати відповідні парфуми, як того вимагають базові правила етикету. Очевидно, що важкі насичені аромати влітку в офісному приміщенні будуть недоречними й замість привабливого образу можуть стати причиною надмірної напруженості через сильний аромат, Аби не припускатися таких помилок, пропонуємо базові поради з вибору парфумів відповідно до життєвих обставин і настрою. 

З чого почати вибір парфумів для жінки

Перш ніж вирушити в магазин, аби купити парфуми жіночі, стилісти рекомендують детально ознайомитись з парфумованими композиціями, які вас найбільше цікавлять за описом і складом. Такий опис допоможе сформувати базовий список парфумів відповідно до власних вподобань, аби переходити до безпосереднього особистого знайомства з ароматами.

Коли ви вирушаєте в магазин для вибору парфумів, дотримуйтесь таких простих порад: 

  • надавайте перевагу першій половині дня, адже в цей час мозок не перевантажений і ви зможете легко розпізнати найкращий для вас аромат;
  • не користуйтесь парфумами перед тим, як іти до магазину, адже це заважатиме оцінити реальний запах;
  • тестуйте 4 аромати, адже більше запахів буде важко оцінити через перенавантаження органів нюху;
  • дайте парфумам розкрити формулу, тому після нанесення тестера на зап’ястя прогуляйтесь протягом 20-30 хвилин, аби відчути, як звучить композиція;
  • не варто прискорювати розкриття формули, тому не треба терти шкіру в місці нанесення аромату, адже це зашкодить й порушить формулу.

Пам’ятайте, що для жаркої пори року варто обирати легкі фруктові чи акватичні аромати. Залежно від температури тіла, настрою, рівня гормонів і навіть вологості повітря аромат парфумів може звучати інакше, тому майте в колекції декілька запахів для різноманіття.

В чому перевага парфумного гардероба

Парфумний гардероб не є розкішшю, адже це базова потреба, як і комплект відповідного за стилем одягу для різних подій і обставин. Ми змінюємо одяг відповідно до ситуацій, адже для занять спортом, романтичних побачень і роботи використовується особливий дрескод. Аналогічно відбувається і з парфумами, адже вони є незамінним універсальним аксесуаром, що доповнює образ і робить його максимально гармонійним і довершеним. 

Переходьте в спеціалізований інтернет-магазин парфумів і обирайте хітові ліцензовані аромати. Аби зібрати власний парфумний гардероб, потрібно детально вивчити аромат в різних ситуаціях, протестувати його й відчути наскільки гармонійним є поєднання парфумів із природним ароматом шкіри. Важливо розуміти, що парфуми звучать на кожній людині особливо, тому потрібно поносити аромат, аби відчути чи саме він є вашим кращим доповненням образу.  

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!