Xiaomi Mi TV UHD 4S 55 — ваш ідеальний телевізор

Коли хтось говорить, що ідеального телевізора не існує, компанія Xiaomi доводить зворотне, випускаючи функціональний ТВ за невеликі гроші. Герой сьогоднішнього огляду - телевізор Xiaomi Mi TV UHD 4S 55 - 55-дюймовий красень з підтримкою ТВ-тюнерів, об'ємного звучання і смарт-функцій на платформі Android. Фахівці інтернет-магазину "Стилус" розповідають детальніше про телевізор Xiaomi та чому саме він гідний звання ідеального.

XIAOMI Mi TV UHD 4S — гармонія стилю і технологій

У новому телевізорі XIAOMI Mi TV UHD 4S 55 поєднуються трендовий дизайн та інновації. Модель відрізняється вузькими екранними рамками, завдяки чому контент ніби оживає в просторі. А широкі можливості для розваг відкриває інтелектуальна платформа Smart TV, яка реалізована на платформі Android. Вона дає доступ до розважального контенту, фільмів та серіалів онлайн.

55 дюймів і роздільна здатність 4К

Зараз на піку популярності знаходяться 55-дюймові телевізори з роздільною здатністю 4К — цей формат в чотири рази краще FullHD. Він перетворює кожне зображення, наповнюючи його реалістичністю і гарантуючи ідеальну деталізацію. Улюблені фільми тепер доступні в абсолютно новому форматі.

Стереодинаміки для повного занурення в події

У телевізор встановлені стереодинаміки потужністю 20 Вт, вони гарантують неймовірно чисте і потужне звучання. Глядач ще більше занурюється в те, що відбувається, адже йому тепер чути кожен шерех трави і захоплюючі постріли в бойовиках.

Безпрецедентну якість звуку забезпечить подвійна система декодування Dolby + DTS. Задіявши найкращі технології посилення баса і високих частот, вона дозволить відчути себе глядачем в залі кінотеатру.

Багатофункціональний пульт

Всього один дистанційний пульт для зручного пошуку контенту. Більше не доведеться витрачати час на пошуки потрібного контенту, мультифункціональний пульт ДК дозволить знаходити улюблені розваги всього в кілька натискань або за допомогою простих голосових команд.

Купити Xiaomi Mi TV UHD 4S 55 з доставкою до вашого міста можна на сайті stylus.ua.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також