Windows 10 позбудеться однієї з функцій

Поки Apple, Google і Samsung активно розвивають своїх голосових помічників, Microsoft збирається прибрати аналогічну функцію з Windows 10 – проект Cortana, оскільки "ним ніхто не користується".

У новій бета-версії Windows користувачі помітили, що Cortana повністю вилучена з попередньо встановлених додатків, повідомляє The Verge.

 

Разом з тим, Cortana буде доступна для завантаження в Windows Store в якості автономної програми, яку можна завантажити окремо і спробувати. На думку Microsoft, видаливши свій голосовий помічник з Windows, компанія зможе покращувати, оновлювати і додавати нові функції в Cortana з більш великою швидкістю, яка менш руйнівна для екосистеми Windows 10. Це рішення дозволить корпорації просувати Cortana самостійно, а не просто як незатребувану функцію своєї операційної системи.

 

Microsoft з року в рік працює над поліпшенням голосового помічника Cortana, але користувачі так і не знайшли причин використовувати його в повсякденній роботі. Тим не менше, компанія не збирається закидати проект. Нещодавно на конференції Build, яка проходила в травні, Microsoft продемонструвала поліпшення, що з'явилися в Cortana завдяки технології, придбаній у Semantics Machines. Ідея полягає в тому, щоб зробити спілкування з Cortana більш природним, як розмова з реальною людиною.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також