Підтримати нас

WhiteBIT Token (WBT) — перспективний актив для вашого портфелю

Vgoru
15 грудня 2022 19:12
4,486
Поширити:

Розповідаємо про новачка криптосвіту — WhiteBIT Token (WBT), який було випущено в серпні 2022 року. WBT — це власний токен біржі WhiteBIT.

Бажаєте серед океану активів знайти той самий, у який варто інвестувати? Тоді ця стаття для вас. Розповідаємо про новачка криптосвіту — WhiteBIT Token (WBT), який було випущено в серпні 2022 року. WBT — це власний токен біржі WhiteBIT. Це європейська централізована криптовалютна біржа родом з України, що має понад 3,5 мільйони користувачів по всьому світу. На біржі представлено 350+ торгових пар криптовалют, 30+ з яких — пари з державними валютами. Спочатку купити криптовалюту можна було тільки на WhiteBIT у парі WBT USDT. Згодом у пари до активу додали UAH та BTC.

У цьому матеріалі поговоримо про WhiteBIT Token, його переваги та особливості, які вирізняють його з-поміж інших активів на крипторинку. 

Що таке WhiteBIT Token

WhiteBIT Token — це повноцінний продукт усієї екосистеми WhiteBIT, який інтегрований у всі сервіси біржі, що полегшує взаємодію користувачів на платформі. Крім того, якщо ви є користувачем WhiteBIT, ви також отримаєте різні переваги за його володіння. Наприклад, знижку до 90% на комісію за тейкера й до 100% на комісію мейкера, підвищення реферальної ставки до 50%, перевірки AML, щоденне безплатне зняття токенів мережі ETH і ERC–20.

Особливості WBT

Але що робить WhiteBIT Token унікальним? Почнемо з найцікавіших фактів. По-перше, у рамках публічного продажу токена всього за 15 хвилин після запуску було реалізовано 1 млн WBT.

Ще одна річ, про яку варто згадати, це механізм спалювання. Коли частину токенів вилучають з обігу, ціна активу коригується. Це із часом підвищує потенціал криптовалюти.

Крім того, усього за кілька місяців існування WBT він уже встиг підкорити провідні біржі. Тепер купити WhiteBIT Token можна на Huobi Global, Gate.io та MEXC.

Ціна токена на IEO становила $1,90. За три місяці курс WBT зріс до $14,64, що у 7 разів вище за ціну передпродажу. Цього ATH було досягнуто 28 жовтня 2022 року. Однак, ціна WBT досі коливається, як і будь-які інші активи.

Звісно, що знайти найкращу криптовалюту для інвестування з понад 20 000+ варіантів надзвичайно важко. У цьому матеріалі ми розповіли про один із наймолодших та перспективніших активів на ринку. Читайте інформацію про WhiteBIT Token, зважуйте всі за та проти та вирішуйте, чи бажаєте ви в нього інвестувати.

Нагадуємо, що ця стаття не є рекомендацією. Тож, уся відповідальність за ваші фінансові рішення лежить на вас.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ