Велосипед для прогулянок: особливості конструкції

Велопрогулянки – один із найпопулярніших видів активного відпочинку. Можна виїхати далеко за місто та подихати свіжим повітрям. Такий активний відпочинок дуже корисний для організму. Головне, правильно вибрати велосипед. Якісні байки можна замовити на https://veloplaneta.ua/ua. Тут представлена велотехніка від кращих виробників сучасності.

Основні особливості вибору

Конструкція має ряд відмінностей від гірських моделей чи шосейних велосипедів. На байку для прогулянок не можна розвинути надзвичайну швидкість чи подолати бездоріжжя. Але прогулянкові моделі дуже зручні.

В ході такої невеликої подорожі туристам вдається проїхати 50 км та навіть більше: все залежить від фізичного стану та витривалості велосипедистів. Головним чином при виборі звертають увагу на:

  • загальну вагу транспортного засобу;

  • матеріал рами та її будову;

  • особливості сидіння;

  • зручність керма;

  • трансмісію.

Якщо все зроблено правильно, то велопрогулянки стануть найулюбленішим видом відпочинку. Якщо ж модель з якоїсь причини не підійде, то подорожі можуть спричиняти дискомфорт, а не позитивні враження.

Особливості певних моментів

На деяких особливостях варто зупинитися детальніше. Вага залежить від матеріалу рами, тому для подорожей краще вибрати алюмінієвий сплав, а не сталь. Крім того, роль грає конструкція. Досить часто велотранспорт доводиться нести в руках, тому конструкція рами має бути зручною. Наприклад, дуже зручно, коли верхня труба скошена або повністю відсутня.

Особливу увагу приділяють аксесуарам. Велосипед для прогулянок – транспорт, якому обов’язково потрібен багажник. Кожен велотурист захоче взяти з собою каву в термосі, бутерброди чи солодощі. Набагато зручніше, коли є невеликий кошик, куди можна скласти всі необхідні предмети. Хоча деяким туристам зручніший рюкзак.

У спортивних велосипедах спортсмен сильно нахиляється вперед, щоби розвинути більшу швидкість. В байках для велопрогулянок спина рівна. Потрібно відрегулювати положення керма та сидіння, щоби посадка була зручною. Краще, якщо вони регулюються без ключа.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також