Підтримати нас

В Амстердамі відкрили ресторан для одинаків

05 травня 2017 09:00
688
Поширити:

В Нідерландах з’явився заклад Eenmaal, в якому є столики тільки на одного. Воно вже стало популярним (але не для великих компаній).

Режисерка і дизайнерка Марина ван Гор з Нідерландів придумала і відкрила в Амстердамі заклад Eenmaal, в якому є столики тільки на одного. Її ідея полягала в тому, щоб запропонувати незвичайний досвід людям, які звикли їсти лише в компанії, а також позбавити дискомфорту тих, кому незручно обідати або вечеряти на самоті.

Слово «Eenmaal» можна перекласти як «одного разу». А концепція закладу звучить так: «Це перший ресторан у світі для одинаків і привабливе місце для тимчасового відключення від усього». За словами Марини, Eenmaal вона відкрила для того, щоб зруйнувати поширене в Нідерландах і в деяких інших країнах світу уявлення про те, що з людиною щось не так, якщо вона їсть одна.

Авторка ідеї каже, що відкриття закладу «дало більше, ніж можна було сподіватися», включаючи як позитивні відгуки гостей, так і увагу блогосфери та ЗМІ по всьому світу: «Про нашу роботу зробили матеріали Vogue, Elle, Evening Standard, The Guardian, La Republicca, CBS, NBC Today, The Times і багато інших». А тепер і Platfor.ma.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів