Український дизайнер почала виробництво захисних костюмів для медпрацівників

Український дизайнер Світлана Бевза почала безкоштовний пошив захисних костюмів для лікарів на період епідемії коронавірусу.

Про це Світлана Бевза повідомила на своїх акаунтах у соціальних мережах. «У цю суботу я не залишаюся вдома, як і моя команда. Я сподіваюся, що всім вже зрозуміло, що ми стоїмо на порозі зросту поширення коронавірусу в Україні, і також ми розуміємо, що наша медична система до цього, на жаль, не готова. Тому кращі кравчині міста зібралися тут, щоб створювати захисні комбінезони для медпрацівників», — сказала вона.

У своєму зверненні Світлана Бевза закликала колег, у яких є необхідні матеріали: спанбонд (агроволокно), резинки і потаємні блискавки, допомогти матеріалами і привезти їх до ательє BEVZA.

«Ми робимо це абсолютно безкоштовно, оскільки це наш громадянський обов’язок». Також вона зауважила, що в її ательє зараз працюють тільки ті швачки, які можуть дістатися на роботу чи пішки, чи на власних авто. Медпрацівників ж вона попросила звертатися за костюмами в особисті повідомленнях.

 

Також вона звернулася до колег і підприємств, які займаються пошиттям захисних костюмів і масок, не займатися спекуляціями. «Зараз потрібно допомагати один одному. Тільки таким чином ми можемо перемогти цей вірус в Україні якомога швидше».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також