Підтримати нас

Українське будівельне обладнання, за яке не соромно!

05 травня 2020 12:54
336
Поширити:

Що ж змінилося для нашого виробництва у зв'язку з успішною сертифікацією?

Шановні клієнти та партнери, ми раді поділитися з вами чудовою новиною. Наша компанія «БУМ» отримала сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2015. А це означає, що якість і безпека представленного обладнання одержали чергове офіційне підтвердження.

Висока якість і безпека – вібропреси та бетонозмішувачі від «БУМ»

Наша компанія завжди прагне до інноваційних рішень, виробляючи станки для тротуарної плитки, бетонозмішувальні установки і запчастини до них. Візитна картка нашої ТМ висока якість і надійність в експлуатації. Тому за роки нашої діяльності ми встигли завоювати довіру тисячі клієнтів і ведемо співпрацю з багатьма українськими фірмами.

І в цьому році продукція нашого виробництва пройшла незалежну сертифікацію «Югстройпрес». Устаткування повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

«Особисто для мене це не стало новиною. Я впевнений у своїх співробітниках і в якості верстатів, що випускаються. «БУМ» почав проектувати вібропреси та бетономішалки ще у 2000 році, і за цей час ми вдосконалили технологію й урізноманітнили модельний ряд», прокоментував цю новину керівник підприємства, Бандура Павло Олександрович.

Наявність сертифіката даного зразка офіційно підтверджує, що продукція компанії відповідає всім стандартам якості, як українським, так і міжнародним, є безпечною та надійною. Це дозволить підприємству в майбутньому залучити більше партнерів по бізнесу та розширити клієнтську аудиторію.

Які подальші плани у підприємства?

Компанія «БУМ» не збирається зупинятися на досягнутому.

«Наступна наша мета – вихід на ринок Євросоюзу. Для цього ми проводимо колосальну роботу, щоб отримати сертифікат РЄ, що дозволяє вести співробітництво з більшістю європейських країн. Я вважаю, що завдяки високому професіоналізму та досвіду роботи моєї команди, ми обов'язково з цим впораємося», – коментар керівника підприємства, Бандури Павла Олександровича.
На даний момент ведеться активна підготовка обладнання під стандарти ЄС. Подальші події будуть анонсовані на сайті компанії.

Веб-сайт: https://bum-vibropress.com.ua/ua
Номер телефону: +380 (68) 269-96-78

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ