Підтримати нас

Учені виявили новий вид змій і назвали його на честь персонажа книг про Гаррі Поттера

22 квітня 2020 02:00
628
Поширити:

В Індії виявили раніше не відомий вид змій, назвавши його на честь вигаданого персонажа творів Джоан Роулінг про Гаррі Поттера.

Змію виявили в густих вічнозелених лісах заповідника тигрів Пакко, штат Аруначал Парадеш, ще в липні 2019 року. Увагу вчених привернули 2 особини, яких і відправили на дослідження. Уже в лабораторії їхні колеги підтвердили, що цей вид раніше був не відомий науці, пише Deccan Herrald.

Новий вид належить до групи зелених гадюк. Головна відмінність від інших споріднених видів - червона або помаранчева бічна смуга на голові й уздовж усього тіла. Порівняння послідовностей ДНК і морфології черепа близькоспоріднених видів підкреслює особливість нового виду.

Її назвали Trimeresurus Salazar на честь Салазара Слизерина, персонажа творів про Гаррі Поттера. Слизерин - один із засновників школи чарівників Гоґвортс, він умів розмовляти зі зміями й обрав цю тварину як символ свого факультету.

Цілком можливо, що не тільки Слизерин з'явиться в мовному побуті вчених, оскільки в малодосліджених лісах Північного Сходу Індії вчені виявили ще кілька змій, які здаються їм новими.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ