Що вибрати: iPhone XR чи XS

Моделі 5-6-річної давнини від Apple досі залишаються популярними. На додаток вони можуть дати фору сотням сучасних смартфонів. Якщо хочеться приєднатися до армії прихильників Apple, та зробити це за невисоку ціну, краще за все замовити iPhone XS БУ. XS вважається старшою моделлю, а XR – молодшою.

Порівняння характеристик

Перш за все між моделями XR та XS є відмінності в зовнішності. Обидва пристрої випущено у 2018 році, але це не робить їх параметри застарілими. Технічні параметри обох моделей майже однакові. Відрізняються пристрої тільки:

  • габаритними розмірами;       
  • об’єми оперативної пам’яті (у старшої моделі 4 ГБ, а в молодшої 3 ГБ);
  • роздільною здатністю дисплеїв;
  • вагою (молодша модель важча на 17 г);
  • кількістю блоків камери.

Інші параметри майже однакові. Наприклад, різниця в місткості батарей в 16 мАг не відіграє особливої ролі, тому акцентувати на ній увагу не варто.

Особливості моделі XS: чому варто вибрати саме її

Все ж у 2023 році краще замовити саме iPhone XS. Сам пристрій дещо менший, тому помітно зручніший у використанні. Попри зменшені розміри, чіткість його зображення вища. Роздільна здатність екрана дає більш чітку та деталізовану картинку.

Зовні обидва пристрої виглядають сучасно та стильно. Варто зазначити, що XR випускається в більшій кількості варіантів кольорів корпусу, що для когось може бути важливим. Корпус смартфонів складається з надміцного скла, але рамка відрізняється матеріалами виготовлення. Для XS – це блискуча сталь, а для XS – матовий алюміній.

Більше підходить старша версія і любителям фотозйомки. По-перше, тут встановлено подвійний модуль, що більш сучасно. Один модуль камери звичайний, а другий – ширококутний. У молодшій варіації камера одинарна – ширококутний об’єктив. По-друге, додаток камери має більше попередньо встановлених режимів для зйомки.

Обидва гаджети використовують процесор А12, тому тут не можна виділити явного лідера. Максимальний об’єм власного накопичувача складає 256 ГБ (у XR) і 512 ГБ (у XS).

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також