Що не можна робити перед походом до уролога: поради з підготовки

Візит до уролога потрібно планувати заздалегідь. Записатися на консультацію, узгодити день та час. 

Річ у тім, що до прийому спеціаліста, який лікує захворювання сечостатевої системи, необхідно ретельно підготуватися й навіть обмежити себе у певних діях. 

Що робить уролог на прийомі? Що не можна робити перед походом до уролога та чому? Розберемо сумісно з експертами медичного центру “Омега-Київ”. Далі – перелік рекомендацій, які забезпечують точну діагностику та комфортний огляд у кабінеті спеціаліста.

Статевий спокій

Якщо запланована консультація уролога, рекомендовано утриматись від інтимного життя за 1-3 доби до візиту. 

Це важливо, оскільки нещодавній статевий контакт, використання інтимних гелів можуть спотворити клінічну картину та вплинути на результати мазків. 

Підготовка до огляду простати

Медики наголошують про необхідність спустошити кишечник перед датою візиту. Це полегшить проведення інструментальної діагностики простати.

Краще дотримуватися правильного харчування напередодні прийому у уролога: не вживати харчі, які утворюють гази, обмежити молочку в раціоні.

Гігієнічна підготовка

Перед прийомом уролога потрібно подбати про особисту гігієну, але не використовувати гелі та пінки. Лише тепла вода. Знову ж таки, аби не спотворити результати дослідження. 

Утримання від сечовипускання

Перед проведенням урофлоуметрії (дослідження струменю сечі) бажано утриматися від ходіння по маленькому протягом години-двох, щоб мати достатню кількість сечі. 

Те саме стосується здачі аналізу урини та інших діагностичних процедур.

Підготовка списку запитань

Ретельно підготуйтеся до консультації з лікарем, склавши список питань та скарг. Що саме вас турбує? Які симптоми? Коли почалися? Можливо, вам потрібні поради стосовно харчування, прийому препаратів, інтимного життя, на які може відповісти уролог. Використайте час консультації з користю.

Це стосується в тому числі онлайн-консультації фахівця. Як оглядає уролог чоловіків онлайн, можна дізнатися за посиланням https://omegamc.ua/ua/konsultatsiya-urologa-online.html Пацієнт по відеозвʼязку отримує розшифровку УЗД та аналізів, направлення до вузькопрофільних медиків й, разом з тим, електронний рецепт на купівлю рецептурних ліків.

Коли потрібна термінова консультація лікаря

Про серйозну урологічну проблему свідчать такі симптоми:

  • проблеми з сечовипусканням, біль під час процесу;
  • нетипові виділення;
  • біль у паху;
  • домішки та осад у сечі;
  • еректильні розлади;
  • біль під час сексу;
  • зниження лібідо.

Коли є підозра на інфікування сечового міхура, нирок, безпліддя, не можна затягувати з візитом до уролога. Але, за можливістю, дотримуйтесь порад та обмежень, які зазначені у статті. 

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть підготуватися до важливого візиту до уролога та комфортно пройти обстеження, здати лабораторні аналізи та отримати якісну консультацію.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також