Підтримати нас

П'ятирічну дівчинку з Лондону оштрафували за продаж лимонаду

24 липня 2017 03:00
553
Поширити:

Курйозний випадок трапився в Лондоні, Велика Британія, де місцеві поліцейські оштрафували п'ятирічну дівчинку за продаж лимонаду гостям музичного фестивалю Lovebox, пише 24tv.ua посилаючись на Evening Standard..

Як розповів батько дівчинки Андре Спайсер, його доньці так сподобався шкільний ярмарок, що вона захотіла зробити щось схоже самостійно. Разом із батьком вони приготували лимонад і поставили стіл разом з напоєм на подвір’ї свого будинку, повз який як раз йшли гості на фестиваль.

Гостям музичної події напій сподобався, проте вже через півгодини до дівчинки підійшли четверо поліцейських і почали пояснювати їй, що вона не може торгувати без ліцензії, через що виписали їй штраф.

Це не виглядало так, ніби вона намагається заробити багато грошей. Це всього лише п'ятирічна дитина, яка продавала лимонад, – пожалівся у виданні її батько.

Згодом у місцевій районній раді вибачились перед дівчинкою і її батьками та пообіцяли скасувати штраф. Місцеві урядовці запевнили, що надалі поліцейські "проявлятимуть здоровий глузд".

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ