Переваги використання силіконових герметиків

Створити надійний шов, забезпечити ефективну гідроізоляцію допомагають герметики — в'язкі та текучі матеріали, котрі застосовуються для заповнення щілин та порожнин. Одним з найпоширеніших вважається силіконовий герметик, створений на основі  низькомолекулярних силіконових каучуків, котрі застигають при кімнатній температурі, утворюючи стійкий матеріал.

В яких ситуаціях варто обирати силіконовий герметик? 

Герметики на основі силікону застосовуються не лише для заповнення щілин та порожнин, а також для герметизації, гідроізоляції, склеювання різних поверхонь. 

Важлива відмінність силіконового герметика — водостійкість, саме тому його часто застосовують для герметизації у приміщеннях з підвищеною вологістю. Також слід вирізнити такі переваги: 

  • гарна адгезія до більшості матеріалів (скло, кахель, 
  • здатність витримувати температурні коливання в межах від -60 до +300 градусів;
  • віднести стійкість до агресивних середовищ та ультрафіолету. 

 

Різновиди силіконових герметиків

Найчастіше цей різновид герметика поділяють за кількістю компонентів, на однокомпонентні та двокомпонентні. Найпоширенішими вважається перший тип герметика, котрий твердішає при контакті з вологою в повітрі. Повне затвердіння герметика відбувається лише в тонкому шарі — до 10-12 мм.

Однокомпонентні герметики можуть бути кислотними та нейтральними. В побуті та в промисловості найпоширенішими вважаються нейтральні, адже вони не мають запаху. Такі герметики надійно захищають від вологи, цвілі, не дають усадки. 

Силіконові герметики актуальні при виконанні таких робіт: 

  • герметизація при виконанні дрібних покрівельних робіт;
  • герметизація стічних труб; 
  • герметизація елементів зі скла, конструкцій у зимових садах; 
  • приклеювання кам'яних плиток; 
  • герметизація з'єднань вінілового облицювання; 
  • герметизація щілин у віконних рамах та коробках.

Всередині приміщення силіконовими герметиками можна обробляти шви навколо кам'яних підвіконь, герметизувати стики гіпсокартонних плит і стелі. Стійкість до високих температур дозволяє використовувати силіконові герметики для нанесення на предмети, котрі нагріваються.

 

Популярні різновиди силіконових герметиків 

Для дрібного побутового ремонту, а також професійного використання, можна обрати силіконовий універсальний герметик Mounter. Цей матеріал розроблений для герметизації швів та щілин на кухні, у ванній кімнаті, для ущільнення та склеювання непористих поверхонь. Герметик буде ідеальним вибором для герметизації у вологих приміщеннях, адже відрізняється підвищеною водостійкістю та термостійкістю.

Також в асортименті компанії Mounter представлено термостійкий герметик, котрий може витримувати температуру до +315 градусів. Основні сфери використання герметика: герметизації елементів, котрі постійно витримують вплив високої температури: частини димоходів, пічних труб. 

Обрати оптимальний різновид силіконового герметика вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!