Підтримати нас

Онлайн-курси англійської мови: як вибрати найкраще

Вгору
Автор статті
15 лютого 2024 12:24
408
Поширити:

Вивчати англійську мову в онлайн-форматі дуже зручно, і багато хто цим користується. Не потрібно нікуди їхати, можна влаштуватися на улюбленому дивані та проходити заняття у групі в супроводі професійного викладача. Таке навчання не менш ефективне, ніж відвідування школи. Залишається лише одне питання: як вибрати найкращі онлайн-курси для вивчення англійської мови?

Критерії вибору онлайн-курсів англійської

Шкіл англійської мови з онлайн-навчанням існує багато, тож вибрати конкретні курси буває не так просто. Орієнтуватися можна на такі основні критерії:

  • наявність пробного уроку — це дає учневі можливість зрозуміти, чи підходить формат навчання, група й викладач;
  • рівень учителів — важливо, щоб викладачі були професійними, мали досвід роботи та могли знайти підхід до студентів з різними рівнями знання мови;
  • термін навчання — не варто вибирати курси, які обіцяють за місяць просунути учня на один рівень уперед;
  • вартість — важливо, щоб вона була оптимальною для студента, щоб не довелося кидати навчання на пів дорозі, оскільки виникли фінансові труднощі.

Підібрати онлайн-курси англійської для дорослих, підлітків або дітей можна за посиланням https://grade.ua/uk/online-kursy-anhliiskoi/. У цьому навчальному центрі пропонують програми під різні запити учнів і різні рівні знання мови.

Переваги навчання у школі англійської Grade Education Centre

Мовний центр спрямований на продуктивне й захопливе навчання, тож заняття з професійними викладачами є цікавими та ефективними. Школа підготувала вже тисячі випускників, які можуть похвалитися успішним навчанням.

Переваги мовної школи Grade Education Centre:

  • невеликі групи — до 10 студентів;
  • зручний розклад на вибір учня;
  • інтерактивні й захопливі заняття за комунікативною методикою;
  • досвідчені викладачі з міжнародними кваліфікаціями;
  • регулярний контроль прогресу навчання;
  • безкоштовні розмовні клуби та ін.

Вибрати свій курс можна на сайті Grade Education Centre. Дорослим студентам пропонують вивчення рівня, розмовну англійську, інтенсивну англійську, лексику та граматику, підготовку до іспитів Cambridge English або IELTS, бізнес-англійську, експрес-курс тощо. Крім того, є навіть курс англійської без домашніх завдань для тих, хто дуже зайнятий. Після закінчення навчання на вибраному курсі студент отримує сертифікат про опанування рівня.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ