Підтримати нас

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги: підтримка у складних життєвих ситуаціях

Реклама
29 квітня 2024 16:45
388
Поширити:

Якщо Ви чи Ваші близькі зіткнулись з насильством, мобільні бригади UNFPA та БФ "Посмішка ЮА" готові надати вам безоплатну допомогу.

Команда фонду швидко й ефективно реагує на запит постраждалої особи, надає соціально-психологічну допомогу дорослим та дітям. Ми допоможемо вам подолати труднощі та знайти вихід зі складних ситуацій.

У сучасному світі, де виклики повсякденності можуть стати перешкодами на шляху до щасливого життя, наявність підтримки та розуміння має величезне значення. У таких випадках мобільні бригади БФ «ПОСМІШКА ЮА» стають неоціненними помічниками. Мобільні бригади надають безоплатну допомогу людям, які проживають в м. Херсон та смт Велика Олександрівка.

https://www.posmishka.org.ua/directions/mobilni-bryhady-sotsialno-psykholohichnoi-dopomohy/

 Що роблять мобільні бригади?

  • надають психологічну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого насильства;
  • реагують на повідомлення про випадки насильств шляхом кризового й екстреного реагування;
  • інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, а також про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші);
  • роз’яснюють постраждалим особам їхні права та можливості отримання допомоги;
  • проводять інформаційно-просвітницьку діяльність.

Благодійний фонд «Посмішка ЮА» більш як 11 років допомагає та підтримує людей, які опинились в складних життєвих обставинах, впроваджує комплексні програми, спрямовані на захист та допомогу найбільш вразливим верствам населення. Сьогодні фонд працює в 19 областях України. 

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги – це не тільки професійна підтримка, але й прояв людяності та турботи про тих, хто переживає труднощі.

Звертайтеся за допомогою – це Ваш перший крок на шляху до покращення свого життя та зміни на краще.

М. Херсон, вул.Суворова, 6. Тел. 095 250 26 87

Херсонська область, смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, 204 Тел. 095 250 26 95

hotline.posmishkaua@gmail.com

https://www.posmishka.org.ua

Мобільна бригада у місті Херсон та Херсонській області працює за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України завдяки фінансовій підтримці уряду США (Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги) через імплементаційного партнера БО «БФ «Посмішка ЮА».

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ