Металочерепиця: її переваги та особливості

Металочерепиця використовується в покрівельному будівництві вже близько 50 років, тому за такий тривалий термін виріб мав змогу трансформуватись безліч разів і тепер це один із найкращих варіантів покриття для будь-якого даху.

Незамінним покрівельним покриттям металочерепиця стала здебільшого завдяки:

 • своїм технічним можливостям,
 • тривалому терміну експлуатації,
 • бездоганним декоративним даним.

Про основні переваги

Металочерепиця – матеріал для покрівель з можливим терміном експлуатації від 15 до 50 років. Вражаюче довготривалою може бути служба даху за умови, що він був облаштований якісною та міцною металочерепицею. Компанія Будстрой пропонує дізнатись, в якому асортименті зараз представлена сучасна металочерепиця за посиланням. Переваги металевого хвилястого виробу доводять, що недарма її обирає кожен другий домовласник. Найбільш переконливими на думку пересічного покупця плюсами використання металочерепиці є:

 1. Міцність. Вона досягається комбінацією міцного металу, його особливої геометричної форми та використаних у виробництві зміцнюючих шарів.
 2. Мала вага. Легкість виробу сприяє легкому транспортуванню, роботі з листами та їх монтажу, також не виникає потреби у зміцненні дахової основи, на яку буде кріпитись покрівельне покриття.
 3. Зручний монтаж. Його виконують досить швидко за зрозумілою технологією, а вдало підібрані розміри листів та їх довжини дозволяють мінімізувати залишки покриття та виконати укладку бездоганно, коли зовнішньо не буде жодного недоліку у вигляді покрівлі.
 4. Тривала служба. Термін, протягом якого металочерепиця буде захищати від зовнішнього середовища та його впливів, може сягати 50 років. Вражаюча тривалість, враховуючи, що це не найдорожче покриття на ринку.
 5. Захист від протічок. Захист від опадів створений за допомогою спеціального антикорозійного шару, що виконують із застосуванням цинку. Він створює бар’єр для опадів та вологи, захищаючи металеву основу.
 6. Вишуканий вигляд даху. Приваблива хвиляста структура та глибока кольорова гамма дають можливість простому виробу виглядати бездоганно та сучасно. Головне, що з роками не втрачається актуальність того, як виглядає дах із металочерепиці. Адже вона давно стала класикою для будь-якої дахової споруди та будівлі.

Структурні особливості металочерепиці

Металочерепиця має досить просту структуру, але вона дуже продумана, тому виріб має всі якості для якісної та довготривалої експлуатації.

Обираючи технічні параметри продукції, фахівці радять зосередити всю увагу на таких характеристиках:

 • товщина сталі,
 • клас цинкового захисту,
 • тип полімеру.

Саме в такій послідовності в структурі йдуть складові, де основою виступає тонколистова сталь товщиною в середньому 0,45 мм, захистом від корозії стає шар цинку, а зовнішню складову формує полімер, що наноситься останнім.

Загалом такі структурні особливості і створили якісний  і водночас доступний покрівельний матеріал.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також