Підтримати нас

Кого приймають до будинку літніх людей (Кривий Ріг)?

Vgoru
31 січня 2023 07:43
2,338
Поширити:

У багатьох українських родинах виникають труднощі під час догляду за літніми родичами. Люди з особливими потребами, які досягли похилого віку, нерідко хворіють на хронічні патології, які вимагають особливої опіки та реабілітаційного обслуговування. 

Для них набагато краще оселитися в приватному геріатричному пансіонаті, який надає усе необхідне, ніж перебувати вдома, обтяжуючи своїх люблячих, але некомпетентних у патронажному догляді родичів. Кого приймають до будинку літніх людей (Кривий Ріг)? Найкваліфікованіший у Дніпропетровській області приватний заклад «Вілла Добра» приймає до хоспісу невиліковно хворих людей, лежачих підопічних, тих, хто обтяжений тяжкими хворобами чи пережив загострення, всіх, кому потрібна допомога.

З якими недугами найчастіше поселяються до будинку для людей похилого віку?

  • Захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця та ін.), які в похилому віці часто призводять до таких смертельно небезпечних нападів, як інфаркт міокарда, геморагічний інсульт, ТІА (транзиторна ішемічна атака), апоплексичний удар, крововилив у мозок, розрив аневризми.
  • Хвороба Альцгеймера, яка також пов'язана з поганим станом судин, зокрема головного мозку.
  • Стареча деменція, що, як і хвороба Альцгеймера, характеризується загальмованістю мислення, нездатністю людини не тільки освоювати нові знання, а й доречно застосовувати раніше отриману інформацію. Тобто у сумному стані перебувають когнітивні здібності, короткострокова та довгострокова пам'ять. Найчастіше хворому потрібна цілодобова опіка, допомога у побутових та гігієнічних моментах.
  • Онкологічні захворювання. Дуже важливим для таких підопічних є те, що вони безперервно перебувають під наглядом професійних медиків. Медсестра завжди вчасно зробить укол і поставить крапельницю, простежить за своєчасним прийомом таблетованих ліків. Зрозуміло, у питаннях гігієни та їди такі гості повністю доглянуті.
  • Цукровий діабет. Ця недуга вимагає особливого харчування, яке призначає ендокринолог. З цим усе за графіком — якщо потрібно, годування здійснюється  до 8 разів на добу.
  • Перелом шийки стегна, хребта, ЧМТ (черепно-мозкова травма) — виконується патронажний догляд, доглядальниці годують «з ложечки», виводять (застосовуються милиці або ходунки) і вивозять (використовуються інвалідне крісло, візок) на свіже повітря до садової зони, спеціально обладнаної біля будівлі пансіонату.

Соціальна адаптація на «Віллі Добра»

Окремо зазначимо, що у благодатних стінах найкращого будинку для людей похилого віку міста Кривий Ріг підопічні проводять культурне дозвілля в компанії однолітків та доброзичливого персоналу, що дуже сприяє підтримці бадьорості та когнітивної адекватності. У вільний від процедур час гості пансіонату із задоволенням грають у настільні ігри, дивляться ностальгічні фільми, обмінюються новинами та враженнями.

 

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ