Підтримати нас

Кияни придумали олівці і листівки, що проростають

Автор статті
15 вересня 2019 09:29
974
Поширити:

Сімейна пара з Києва придумала ноу-хау – сувеніри, що проростають. З олівців або листівок, які вони виготовляють, можна виростити овочі та квіти.

Автор цієї ідеї Артем Силко працював комерційним директором, проте мріяв відкрити власну справу і створювати унікальні подарунки, яких ще немає в Україні.

"Зайшов на популярні в Польщі, Казахстані та Росії сайти і вибрав 10 продуктів, які зможу виростити у себе на балконі", – розповідає Артем.

Ідею чоловіка підтримала його дружина – Анна. Разом вони почали розвивати власний бізнес – так з'явилися олівці, що проростають.

"Що таке олівець, що проростає? Це, по суті, звичайний олівець, в якому замість гумки на кінчиках знаходиться водорозчинна капсула, а всередині – насіння рослин і грунт", – пояснив Силко, додавши, що рослина проростає від тижня до трьох.

З олівця можна виростити квіти і овочі – цибулю, петрушку, рукколу, базилік, м'яту.

Нещодавно в асортименті живих подарунків з'явилася новинка – листівка, з якої ростуть квіти. "Ми з чоловіком помітили, що всі листівки, які нам дарують на дні народження або на будь-яке свято, зберігаються в тумбочці. Вирішили, що потрібно це міняти", – розповідає дружина бізнесмена, Анна.

Подружжя розробило листівки з різним дизайном, всередині яких – насіння. Їх можна порвати і посадити в грунт, а вже через тиждень побачити перші паростки.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ