Підтримати нас

Художник створив унікальний об'єкт для Bvlgari

24 січня 2020 16:30
603
Поширити:

На черепашку, інкрустовану коштовним камінням за задумом Франческо Веццолі, можна подивитися в Музеї д'Орсе.

На виставці «Гюїсманс, від Дега до Грюневальда, очима Франческо Веццолі» в паризькому Музеї д'Орсе можна побачити унікальний об'єкт: дорогоцінну «Вечірню черепаху», Tortue de Soirée, створену спільними зусиллями Bvlgari і Франческо Веццолі.

Про це повідомляє Vogue.

Італійські ювелірний Дім і художник об'єдналися, щоб створити своєрідне продовження літературного сюжету. У романі «Навпаки» Жоріса-Карла Гюїсманса, на честь якого влаштована виставка, герой Жан дез Ессент просить ювеліра інкрустувати панцир його вихованки – черепахи. Тварина не переживає процедури в романі, але завдяки художній уяві і технічній ювелірній вправності сюжет втілили в життя.

Черепаху з латуні, спроєктовану Веццолі, в майстернях Bvlgari декорували 43 каменями загальною вагою 1500 каратів (вибором каменів займалася пристрасна прихильниця кольорових дорогоцінних каменів, креативна директорка Bvlgari, Сільвестрі): аметистами і кабошонами рубеліту, цитрину, перидоту і топазу, дев'ятьма давньогрецькими срібними монетами і діамантовим паве. На створення роботи знадобилося 530 годин.

«Черепаха – це символ сьогоднішнього багатого, яскравого і декадентського плоду краси. Далеко від світу високих ювелірних прикрас, який традиційно призначений для еліти, ця робота є першою «публічною» коштовністю, що має дивувати, розважати і змушувати людей думати», – коментує Франческо Веццолі.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів