Інверторні генератори: особливості та переваги установок

Генератори стали справжнім порятунком для багатьох українців у 2022 році та не втрачають своєї актуальності й сьогодні. Існує кілька моделей пристроїв для розвитку електроенергії, які відрізняються принципом експлуатації, ефективністю та економічністю. При цьому одним із найкращих по праву вважається інверторний генератор, який багато хто охрестив «королем» серед пристроїв даного сегменту. Купити генератор-інвертор високої якості за розумною ціною ви зможете в інтернет-магазині One-click, ми ж розповімо про його відмінності від інших моделей та переваги пристрою.

Особливості інверторних генераторів

Даний тип генераторів може використовуватися як альтернативний, і як основне джерело енергії. Завдяки компактним розмірам пристрій можна встановити на балконі та використовувати для подачі електрики у квартиру. При цьому така установка працюватиме і на відкритому повітрі, а компактність і невелика вага дозволять без проблем взяти інверторну модель на пікнік. У чому його відмінність від стандартних генераторів на паливному паливі? Все дуже просто:

  • звичайний пристрій видає енергію, потужність якої не завжди відповідає вимогам, які пред'являються надточними приладами;
  • генератор-інвертор оснащується перетворювачем, який дозволяє змінювати змінний струм у постійний, що забезпечує стабільність подачі електрики.

Виходить, перетворювач інверторного альтернатора виконує маніпуляції зі струмом (перетворює змінний струм на постійний, після чого повертає його в змінний стан з більш високою якістю), що дозволяє не тільки гарантувати стабільну роботу точних приладів, але й контролювати оберти двигуна.

Ще однією особливістю інверторного апарату можна назвати можливість підлаштовуватись під зміни навантаження. Допустимо, генератор розрахований на 2 кВт, а в ланцюзі включені прилади із загальним споживанням в 1 кВт. Агрегат автоматично перебудується на видачу потужності вдвічі менше від номінальної, що дозволить заощадити на споживанні енергії.

Переваги інверторних генераторів

До плюсів таких апаратів відносять:

  • високоякісний стабільний струм;
  • економічність;
  • компактні габарити;
  • мінімальний рівень шуму у процесі експлуатації;
  • захист від зовнішніх факторів.

Все це робить генератор-інвертор ідеальним вибором як для зовнішнього, так і внутрішнього використання.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!