Підтримати нас

Який холодильник краще: з верхньою чи нижньою морозильною камерою

Реклама
03 травня 2024 17:00
314
Поширити:

Перші холодильники – це пристрої з одними дверима та верхнім розташуванням морозильного відсіку, завдяки чому зберігалася правильна циркуляція та охолодження повітря. Нині, крім однодверних, впускають і дводверні. Щоб вирішити, який холодильник купувати, потрібно провести невеликий порівняльний аналіз та визначити відповідну під ваші потреби модель.

Особливості холодильника з нижньою морозильною камерою

Такі моделі випускаються у кількох варіантах:

  • з одними дверима;
  • з двома;
  • з французькими дверима;
  • Side-by-Side.

Холодильні пристрої представлені в різних кольорах, що дозволяє підібрати пристрій відповідно до інтер'єру або зробити його акцентним.

Також варто звернути увагу на розташування морозильної камери. Верхня компактніша, підійде для однієї людини або невеликої родини, яка не робить заготовки.
Але моделі з нижньою морозильною камерою мають масу позитивних особливостей:

  1. Нижня морозильна камера містка, з 2-4 висувними ящиками. У ній зручно зберігати окремо м'ясо, напівфабрикати, овочі та фрукти, також може бути передбачений відсік для льоду.
  2. Основна камера розташована зверху. Зручно, коли продукти знаходяться на рівні очей, це полегшує доступ до них і легко оцінити наявність або термін придатності.
  3. Більшість камер оснащені додатковими полицями або ящиками, завдяки чому зберігання продуктів стає більш організованим та компактним.
  4. У деяких моделях можна встановлювати іншу температуру в різних контейнерах або полицях. Це дозволяє зберігати свіжість та цілісність продуктів тривалий термін.

Особливості холодильника з верхнім розташуванням морозильної камери

Найчастіше це компактніші моделі, які підійдуть для невеликих кухонь. Незважаючи на висоту, вони місткі, внизу можуть бути розташовані великі контейнери для овочів та фруктів. Морозильна камера оснащена поличками, яких буде достатньо для тих, хто звик купувати невеликі обсяги продуктів для заморожування. Такі холодильники доступніші в ціні, ніж моделі з нижньою морозильною камерою, енергоефективні, що дозволяє скоротити витрату електроенергії. Зручне розташування морозильної камери вгорі для тих, кому важко нагинатися та піднімати важкі продукти заморозки.

Вибір конфігурації холодильника comfy.ua залежить від кількості продуктів, які потрібно зберігати, габаритів кухні. І якщо з дизайном все просто, як класика, так і цікаві стильові рішення, то до функціональності потрібно підійти серйозно. Оцініть ваші потреби та бюджет, щоб покупка принесла лише позитивні емоції. 

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів