Підтримати нас

Citigroup відсторонив одного з найвідоміших трейдерів Європи за крадіжки їжі з їдальні

05 лютого 2020 11:58
718
Поширити:

Фінансовий конгломерат Citigroup відсторонив одного зі своїх найбільш високопоставлених трейдерів в Лондоні через те, що він крав продукти з офісної їдальні.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на чотири джерела.

Парас Шах, який відповідав за торгівлю високоприбутковими облігаціями в Європі, на Близькому Сході і в Африці, в минулому місяці раптово пішов з компанії. За словами співрозмовників видання, його усунули, оскільки він крав їжу з їдальні в офісі компанії в діловому кварталі Канері Уорф в Лондоні. В Citigroup відмовилися від коментарів. Шах також не захотів спілкуватися з журналістами.

31-річний Шах працював в Citi c 2017 року після семирічної кар'єри в HSBC, одному з найбільших банків Великої Британії. Двоє колишніх колег розповіли FT, що він був успішним трейдером, якого любили в компанії.

За інформацією видання, Шах, ймовірно, отримав семизначну вихідну допомогу. Його відсторонили за кілька тижнів до того, як Citi мав виплатити премії високопоставленим працівникам.
 
FT нагадує, що в 2016 році японський Mizuho Bank звільнив лондонського банкіра, який попався на крадіжці деталі велосипеда його колеги вартістю п’ять фунтів стерлінгів.

У 2014 році британське Управління з фінансового поведінки заборонило колишньому топ-менеджеру BlackRock Джонатану Берроузу займати високі посади в британських фінансових компанія через те, що він неодноразово їздив на поїзді без квитка. Берроузу довелося заплатити 43 тис. фунтів стерлінгів за врегулювання справи. 
 
 
 
 
 

 
 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів