Чому краще придбати паперові стакани для кави?

На перший погляд, проста продукція, на кшталт паперових склянок, не має ніяких переваг. Однак вони необхідні у багатьох випадках. 

Ці вироби широко використовуються в торгових точках, де подають каву, капучіно, свіжовичавлені соки або інші напої. Паперові стакани були винайдені набагато раніше, ніж пластикові вироби, але про їхнє існування на деякий час забули. Однак в наші дні паперові стаканчики знову популярні, завдяки новим технологіям, що захищають такий посуд від протікання.

Вибрати та замовити паперові стакани для вашого бізнесу ви можете на сайті виробника www.simi.kiev.ua/bumazhnye-stakany. А з цієї статті ви дізнаєтеся про основні переваги паперових стаканів і в яких випадках вони використовуються частіше всього.

У чому плюси використання одноразових склянок із паперу?

Нижче наведено перелік основних переваг цього доступного та практичного посуду - одноразових стаканів для кави:

  • Екологічність. Стакани для кави не виділяють токсинів при нагріванні, дозволяючи пити з них гарячі напої. До того ж паперові стакани легко утилізувати. Вони розкладаються повністю природним шляхом. Також вони цілком придатні для вторинного перероблювання.
  • Довговічність. При зберіганні в сухому місці паперові стакани можуть довго зберігатися, не втрачаючи своїх первинних властивостей.
  • Гігієнічність. Використання паперових стаканів для напоїв гарантує автентичність запаху та смаку, оскільки паперова тара не має запаху. Крім того, використання одноразових стаканів захищає від ризику потрапляння бактерій під час повторного використання.
  • Практичність. Використані одноразові паперові стакани не потрібно мити. На це не витрачається час і не потрібно купувати миючі засоби.
  • Надійність. Паперові стакани не деформуються і не б'ються при транспортуванні. Цей одноразовий столовий посуд витримує напої будь-якої температури, не розмокає і не виділяє токсинів під дією тепла.
  • Безпека. Паперовий посуд безпечний як для дорослих, так і для дітей. Дитина не може поранитися об краї виробу та завдати собі шкоди.
  • Можливість нанесення логотипа. Завдяки дешевим цінам на одноразові паперові стакани, ви можете нанести на поверхню рекламу вашого бренду, компанії або магазину. Це досить ефективний маркетинговий інструмент - людина запам'ятає назву кав'ярні завдяки кольоровому стаканчику.

Основні різновиди паперових стаканчиків

Паперові стакани бувають одношарові та двошарові. Розберемося, в чому різниця між ними:

  1. Одношарові. Виготовляються з використанням одного шару картону. Одношарові паперові стакани в основному використовують для безалкогольних напоїв, оскільки вони можуть обпекти пальці, якщо наливати в них гаряче.
  2. Двошарові. У цьому типі виробів використовується щільний картон, що має два шари. Це робить їх щільнішими та безпечнішими для використання. Двошарові склянки краще зберігають температуру рідини. Їх зазвичай використовують для гарячого какао або чаю.

Інші види одноразового посуду з паперу ви можете знайти ось тут.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також