Чоловік, вийшовши з коми дізнався, що стане батьком

Джозеф Каллен з британського міста Дербі в графстві Дербішир, якого лікарям дивом вдалося вивести зі стану штучної коми, несподівано дізнався, що стане батьком.

Як повідомляє The ​​Mirror, чоловік поступив до місцевої лікарні з симптомами хвороби, яку лікарі ніяк не могли діагностувати. У березні його стан погіршився: стався параліч кінцівок і набряк головного мозку. Лікарі провели МРТ і взяли у пацієнта аналіз крові, однак це не допомогло їм з'ясувати причину тяжкої недуги. Пацієнта вимушено ввели в стані штучної коми.

"Я дізналася про вагітність за два дні до того, як його ввели в кому. Тоді я подумала, що варто про все розповісти, коли йому стане краще", – розповідає 29-річна кохана Джозефа – Біллі Сміт. Через три місяці, в середині червня, чоловік прийшов до тями і побачив в палаті вагітну Сміт. "Біллі мені тоді сказала: "Здорово, що ти прокинувся, тому що я чекаю на дитину", – описує Каллен перші хвилини після пробудження.

Медики відправили зразки спинномозкової рідини Каллена на обстеження до Швеції і США. Отримані аналізи встановили, що у чоловіка аутоімунний енцефаліт, при якому організм виробляє антитіла до власних нервових клітин.

Джозеф Каллен з дочкою

Джозеф Каллен з дочкою.

За словами Сміт, 29-річний Каллен міг лише ворушити губами, "однак за ним було видно, що він дуже радий". У грудні 2018 року жінка народила здорову дочку. За прогнозами медиків, батька дитини планують виписати в серпні поточного року.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також