Бутильована вода чи звичайна – що краще?

Немає сумнівів у тому, що чиста природна вода - це джерело життєвої енергії. Але, в реальності тільки вода з правильним складом і високою якістю несе організму користь. Регулярно виникають суперечки про те, яку воду корисніше пити. Доставка бутильованої води від Aquapro доводить, що природна рідина може скласти гідну конкуренцію воді з-під крана і навіть фільтра.

Чому не можна пити водопровідну воду?

Ще недавно водопровідна рідина відповідала державним нормам і стандартам, тому була дозволена до вживання в неочищеному вигляді. Але сьогодні якість води з-під крана залишає бажати кращого. У складі проточної рідини можна знайти важкі метали, хлор та інші шкідливі компоненти, які можуть вивести з ладу багато органів і систем організму. 

Що стосується побутових систем фільтрації, якість очищення води за допомогою фільтрів також може викликати безліч сумнівів. Насамперед це відбувається через несвоєчасну заміну фільтрів. У цьому разі колба з очисним елементом стає чудовим середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів, які згодом потрапляють в організм людини. 

Бутильована вода - ключ до здоров'я і молодості

Вода в пляшках сьогодні доступна всім. Купити природну рідину можна в будь-якому магазині. Але, вода воді ворожнечу. Для того, щоб не помилитися з вибором і придбати дійсно корисну воду, варто звертати увагу не тільки на виробника і вартість, а й на склад, зазначений на етикетці.

Купівля пляшок у супермаркеті не завжди зручна, особливо для людей, які постійно перебувають на роботі. Щоб полегшити процес, найправильніше рішення - скористатися послугами служби доставки води. Це не тільки зручно, а й вигідно, оскільки мале фасування з магазину обходиться дорожче, ніж замовлення води у великих місткостях.

Доставка води в бутлях має очевидні плюси:

  • Якість, гарантована виробником. Інформацію про сертифікацію, хімічний склад води, термін і умови зберігання можна прочитати на етикетці. 
  • Очищення багаторазової тари. Нема потреби платити за бутель при кожному замовленні води. Тара підлягає обміну, після чого якісно очищається і знову наповнюється чистою водою.
  • Доступна ціна та видима економія. Замовлення води у великих місткостях є більш вигідним, ніж купівля води в малій тарі. Крім цього часто спеціалізовані компанії пропонують своїм клієнтам акції та знижки.
  • Можливість замовлення води в будь-якій кількості. Ви можете купити, як один бутель для дому, так і велику кількість води для офісу.
  • Підписавши договір, можна співпрацювати з постачальником води на постійній основі. Часто спеціалізовані компанії пропонують покупцям різні способи оплати, доставку в обумовлений час та інші приємні "плюшки".

Бутильована вода  це гідна відповідь воді з-під крана і навіть дорогим системам фільтрації. Вживаючи у своєму раціоні чисту природну рідину, ви зможете надовго продовжити здоров'я і молодість.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!