Агентство influence-маркетингу

Influence-маркетинг — це ефективний спосіб просування за допомогою лідерів думок. Його активно використовують світові бренди. 

 

Це чудовий спосіб підвищити впізнаваність і сформувати позитивний імідж компанії. Принцип його дії простий: відомий блогер або зірка у своєму профілі згадує про продукт (послугу), описує чи демонструє його переваги. Підписники довіряють рекомендаціям і купують товар. Крім того, зростає рівень лояльності споживачів. Для найкращого результату варто звернутися в influence маркетинг агентство. Фахівці швидко підберуть надійних інфлюенсерів вашої цільової аудиторії та візьмуть на себе турботи, пов’язані з організацією співпраці.

Переваги influence-агенції

Якщо ви звернетеся до креативної агенції, яка спеціалізується на influence-маркетингу (наприклад, https://hustlerdigital.pro/), то отримаєте повний комплекс послуг:

  • пошук лідерів думок, які транслюють цінності, близькі бренду;
  • розроблення маркетингової стратегії;
  • створення креативів, написання сценаріїв та рекламного контенту;
  • укладання домовленостей про рекламні інтеграції та амбасадорство;
  • організація трансляцій із топовими стримерами;
  • розроблення і просування онлайн- та офлайн-івентів із лідерами думок.

Influence-агенції працюють лише з перевіреними блогерами, у яких не накручена аудиторія, а активні платоспроможні підписники. Усі умови співпраці максимально спрощені й абсолютно прозорі. Домовленості з лідерами думок фіксують у робочому контракті, що гарантує опублікування реклами в бажані терміни та відповідність контенту технічному завданню.

Ефективність кожної інтеграції докладно аналізують і звітують перед клієнтом. У такий спосіб можна простежити, скільки коштів було вкладено в рекламу та яку користь із цього здобув бренд.

Кому підійде influence-маркетинг

Просування бренда за допомогою лідерів думок підійде для бізнесів з різних галузей. Найкращий ефект мають:

  • сфера торгівлі — одяг, косметика, іграшки, ювелірні вироби, харчові продукти та ін.;
  • послуги — приватні клініки, лабораторії, студії звукозапису, хімчистка, клінінг тощо;
  • інформаційний бізнес — курси іноземних мов, онлайн-школи, тренінги, вебінари та ін.;
  • особисті блоги — онлайн-щоденник молодої мами, фітнес-тренера тощо.

Influence-маркетинг упевнено набирає обертів. Багато брендів вважають його обов’язковим етапом у стратегії просування. Цей вид маркетингу дає змогу голосно заявити про свою появу на ринку й навіть одержати перші замовлення. Це ефективний спосіб промоушену, яким не можна нехтувати.

 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також