Підтримати нас

Завод по видобуванню солі на Херсонщині готують до приватизації

12 січня 2020 17:30
880
Поширити:

Підприємство здійснює виробничу діяльність по видобутку морської осадної солі шляхом випарювання з морської води Чорного моря у відкритих осадкових басейнах.

Державне підприємство «Геройське дослідно-промислове підприємство» включено до переліку об’єктів, що передаються до сфери управління Фонду державного майна України для подальшої організації процедури приватизації. Відповідне розпорядження КМУ вийшло 20 листопада 2019 р. № 1101-р.

Про це повідомляє Український Південь.

Виробничі потужності підприємства по видобутку солі є мережею гідротехнічних споруд (озера, басейни, дамби, канави, шлюзи), заповнених морською водою Ягорлицього заливу Чорного моря.

Операційний цикл складає 12 місяців, сіль видобувається один раз на рік.

Середньооблікова чисельність працівників наразі становить 24 особи.

В користуванні Геройського сольового заводу знаходиться близько 400 га земель промислового призначення та водного фонду.

Наразі підприємство знаходиться в скрутному фінансовому та матеріально-технічному становищі, потребує модернізації основних засобів.

Офіс обслуговування інвесторів входить до складу робочої групи обласної державної адміністрації по визначенню сучасного стану підприємства та підготовки його до приватизаційної процедури.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів