З Києва до Одеси за дві години, – Омелян розповів про швидкісне сполучення між містами

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що після облаштування швидкісного залізничного сполучення з Києва до Одеси можна буде доїхати за дві години, а ціна квитка ставновитиме 500-700 гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За інформацією міністра, проект облаштування швидкісного залізничного сполучення Київ – Одеса є економічно обґрунтованим та для його запуску необхідно близько 540-840 мільйонів євро інвестицій.

На 200% упевнений, що пасажирський потік буде, – зазначив Омелян.

За його оцінками, будівництво кілометра дороги обійдеться в 1-2 мільйони євро, що дозволяє оцінити будівництво всієї дороги в 500-800 мільйонів євро. Також ще близько 10 мільйонів євро буде коштувати один швидкісний потяг, яких потрібно чотири для організації нормального руху .

Омелян підкреслив, що новою дорогою доцільно також буде організувати перевезення вантажів, у чому, як він стверджує, зацікавлені як вантажовідправники, так і потенційні міжнародні оператори портів, з якими Україна веде переговори.

Міністр уточнив, що згодом можна буде з'єднати цю дорогу зі Львовом та Європою, створивши новий швидкісний залізничний маршрут.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також