Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Як святкуватимуть День Незалежності України в Херсоні

Поширити:
21 серпня 2020 12:30
929

Цьогоріч українці отримають 3 вихідні поспіль, адже День Прапора припадає на неділю, а 29-та річниця Дня Незалежності — на понеділок.

План заходів на 23 серпня:

8:00 - хода від Алеї Героїв незалежної України до обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара, де піднімуть Державний Прапор;

9:00 - урочисте підняття Державного Прапора України біля обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара;

18:00 - концертна програма Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки на площі Свободи біля колишнього кінотеатру “Україна”.

План заходів на 24 серпня:

8:00 - творчі колективи обласного Палацу культури виконуватимуть гімн України на Алеї Героїв незалежної України;

9:00 - урочистий мітинг до Дня Незалежності України на площі біля ККЗ “Ювілейний”. Вручення державних та відомчих нагород з нагоди 29-ої річниці Незалежності України;

15:30-18.00 - чемпіонат Херсонської області з гирьового спорту “Гвардійський ривок” (площа біля ККЗ “Ювілейний”);

18:00 - Другий Південний Шевченко-РОК-ФЕСТ “Кобзар” на площі біля ККЗ “Ювілейний”.

Також гостей чекає мистецько-туристична акція “З Україною в серці”. У репертуарі — класичні та сучасні композиції. Для охочих зробити знімок на згадку готуються цікаві фотозони.

Початок о 18:00 на Станіславських скелях (плато поблизу гранд каньйону). Захід організовує Херсонський театр ім. М.Куліша за підтримки Станіславської громади, Херсонської облдержадміністрації та Департаменту реалізації гуманітарної політики ХОДА. 

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів