Save Ukraine у співпраці з Bring Kids Back UA повернула на підконтрольну Україні територію 7 дітей з окупованої Херсонщини та Криму.
Про це повідомив колишній уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Він зазначив, що діти зараз в безпеці, й отримують необхідну допомогу.
“Трирічну Аню погрожували відібрати в її матері Марини. Жінку змушували оформляти російські документи, кілька разів забирали на допити й забороняли користуватися соцмережами. Людмилі та її 14-річному сину Єгору повернення теж далося нелегко. Жінка намагається розмовляти пошепки, боячись вільно спілкуватися і відкрито говорити те, що думає”, – пише Микола Кулеба.
За його словами, загалом кількість врятованих дітей сягнула 515, з них 117 – це діти-сироти.
28 вересня на підконтрольну Україні територію повернулися 9 дітей та 20-річний юнак із братом. Діти виїхали з окупованих Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської областей та Криму.
Нещодавно з окупованої Херсонської області на підконтрольну Україні територію вдалося повернути двох жінок похилого віку, які через загальну ситуацію з безпекою вони не могли виїхати самостійно.
З окупованої Херсонської області на підконтрольну Україні територію повернулася сімʼя, яка виховує двох хлопчиків та дівчинку, віком від 12 до 16 років.
Медіаплатформа «Вгору» використовує файли cookie для покращення роботи сайту, аналізу відвідувань. Ми також можемо збирати персональні дані, такі як ім’я, ел. пошта чи номер телефону, лише за вашої згоди.