Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Волонтер із Португалії допомагає ремонтувати будинки на Херсонщині, які були пошкоджені через обстріли

Поширити:
04 липня 2025 14:59
87
волонтер із Португалії
Волонтер із Португалії Дуарте. Фото Олександра Андрющенка\"Вгору"

Волонтер із португальського міста Лісабон Дуарте у відбудовчому таборі громадської організації «Будуємо Україну Разом» (БУР) допомагає ремонтувати будинки на правобережжі Херсонщини, які були пошкоджені через обстріли армії РФ.

Про це він розповів кореспондентам “Вгору”.

Дуарте 24 роки. Про БУР дізнався рік тому. Свій перший відбудовчий табір згадує, як один із найкращих досвідів. Тому, коли з'явилася можливість, вирішив повернутися.

“Вирішив приїхати сюди допомогти Україні й постраждалим відновитися. І це справді досвід невимовний, бо він унікальний. І цей досвід пам’ятатиму до кінця мого життя”, – зазначає Дуарте.

  • Історія БУР почалася у 2014 році, коли ініціативна молодь зібралася допомогти відновлювати будинки мешканцям звільненого від російських військових Краматорська. 
  • На Херсонщині БУР працює з 2023 року. Спочатку їздили в експедиції, досліджували місцевість,  спілкувалися з мешканцями громад та адміністраціями. А побачивши, що потреба у відбудові виявилася критичною, взялися збирати кошти на проєкт. Сьогодні «Бур Південь» – повноцінний регіональний офіс. Він охоплює весь південь України, включно з Миколаївщиною та Одесою.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів