Підтримати нас

Власники Facebook за кілька хвилин втратили 150 млрд доларів

Автор статті
26 липня 2018 15:40
178
Поширити:

Акції соціальної мережі Facebook, яка змушена платити штрафи через витоки даних, впали на 24% за підсумками торгів 25 липня після того, як зростання продажів не виправдало очікувань. Про це повідомляє The Washington Post.

Всього за кілька хвилин власники компанії втратили сумарно близько 150 млрд доларів.

Квартальний звіт компанії виявився гіршим, ніж цього очікували аналітики. Виручка компанії за квартал зросла на 42% і досягла 13,2 млрд доларів, але аналітики розраховували, що цей показник збільшиться до 13,3 млрд. Добова аудиторія соціальної мережі становить 1,47 мільярда чоловік. Кількість користувачів в Європі скоротилося на 3 мільйони, але в США і Канаді показник залишився колишнім.

Це перший випадок з 2015 року, коли результати стали гірше очікуваних аналітиками. При цьому в Facebook заявили, що в найближчі місяці зростання продажів буде сповільнюватися ще більше.

"Ми керуємо компанією в довгостроковій перспективі, а не тільки за цей квартал", - сказав засновник і головний виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг.

До оголошення фінансових результатів акції Facebook перебували на історичному максимумі – за 2018 рік вони зросли на 23%.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ