Вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності здобула першість зі стрільби

Вгору
18 березня 2024 12:37
196

У Вроцлаві на міжнародних змаганнях із кульової стрільби “Гран-прі – 2024” виборола першість вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності, Заслужений майстер спорту України Дар'я (Тихова) Дудка.

Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.

Зазначається, що спортсменка посіла І місце, у складі змішаної пари у вправі 10 метрів – пневматична гвинтівка. А в особистому заліку – 4 місце.

• 19 березня у Львові розпочнеться чемпіонат України зі кульової стрільби, у якому також братиме участь Дар'я (Тихова) Дудка.
  • Кульова стрільба – один із підвидів стрілецького спорту. У ньому стрільба проводиться із пневматичних дрібнокаліберних і великокаліберних гвинтівок.