Підтримати нас

Веслувальники з Херсона посіли призові місця у перших фіналах Кубка світу в Польщі

25 травня 2024 13:28
209
Поширити:
Олександр Зайцев та Наталія Докієнко
Олександр Зайцев та Наталія Докієнко. Фото: Федерація каное України

Херсонські веслувальники на байдарках і каное Олександр Зайцев та Анастасія Рибачок посіли призові місця у перших фіналах Кубка світу, які відбулись у польському місті Познань.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Анастасія Рибачок, у складі екіпажу жіночої каное-двійки разом із Людмилою Лузан, посіла друге місце на дистанції 500 метрів з результатом 1:57.54, поступившись на 1.62 секунди олімпійським чемпіонкам з Китаю.

Олександр Зайцев разом із Наталією Докієнко посіли третє місце у змішаній байдарці-двійці на 500 метрів з часом 1:39.21.

• Кваліфікаційна регата з академічного веслування відбулась у Швейцарії. Веслувальники боролись за право участі в Олімпійських іграх 2024 року. У змаганнях взяли участь четверо спортсменів із Херсона.
  • У вересні 2023 року в Умані за підсумками чемпіонату України з веслування на байдарках і каное херсонець Олександр Зайцев здобув три золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди в байдарках одиночках, двійках, четвірках на дистанціях 500 та 200 метрів.