Підтримати нас

В Укртелекомі розповіли про свою роботу на правобережжі Херсонщини

Вгору
29 лютого 2024 18:47
389
Поширити:

Станом на лютий 2024 року місто Херсон покрите на 30-35% волоконно-оптичними лініями від Укртелекому.

Про це розповів Олександр Антошевський, керівник Миколаївської та Херсонської філій АТ “Укртелеком”.

За його словами компанія відновила послуги в Білозерці, Великій Олександрівці, Високопіллі та Нововоронцовці. 

“Оскільки в цих населених пунктах мережа була знищена майже на 100%, ми побудували нову мережу – GPON. І розбудовуємо її в селах, що поруч із ними”, – додав керівник.

Олександр Антошевський зазначив, що волоконно-оптичний кабель до повномасштабного вторгнення пролягав через Берислав, а з Берислава – на Олександрівку та розходився далі. Але через те, що кабель у Бериславі розташований близько до Дніпра, де російські військові будували оборонні споруди та зараз місто перебуває під постійними обстрілами він пошкоджений. Тому районні центри під'єднали через мережі Дніпропетровської філії. Пізніше схема підключення трохи змінилась.

Також Олександр повідомив, що під час окупації Херсонської області російський провайдер перероблював, розрізав по своєму мережу, а також викрали мідний кабель, комутатори.

  • 68 українських операторів із деокупованих територій України отримали фінансову допомогу на відновлення інтернету на суму 700 тисяч євро. На Херсонщині реалізують 6 проєктів, на Харківщині – 11, на Сумщині – 13, на Київщині – 16.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів