Підтримати нас

У ЄС прибула рекордно мала кількість нелегальних мігрантів

18 січня 2020 17:31
744
Поширити:

Нелегальна міграція скоротилася до нижчого рівня з 2013 року.

У Євросоюз в 2019 році прибула найменша кількість нелегальних мігрантів з 2013 року. Про це заявив глава Агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex Фабріс Леггері.

Про це повідомляє DW в суботу, 18 січня.

Нелегальна міграція знизилася на 92 відсотки в порівнянні з рекордним напливом в 2015 році, це сталося насамперед завдяки значному скороченню кількості мігрантів, які намагалися дістатися Середземним морем з Північної Африки до берегів Італії і Іспанії.

Проте, збільшилася кількість мігрантів, які намагалися потрапити в ЄС через східні кордони - Грецію, Болгарію і Кіпр. Там кількість перетинів кордону нелегальними мігрантами в минулому році була на 46 відсотків більша, ніж в 2018 році. Така ж тенденція спостерігалася в Хорватії і Угорщині.

Найчастіше намагалися потрапити до Євросоюзу афганці і сирійці. Міграцію стимулювали все більш несприятливі умови для афганців в Ірані і Пакистані.

У минулому році в країни походження повернули майже 16 тисяч осіб. Багатьох з них повернули на батьківщину комерційними авіарейсами, що Леггері назвав "надзвичайно ефективним" методом.

Лідерами з відмов мігрантам в притулок стали Німеччина, Італія, Франція та Бельгія, а основними країнами, які брали назад своїх громадян, були Албанія, Туніс і Грузія.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів