Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

У Херсоні облаштовано понад 500 укриттів для захисту під час обстрілів

Поширити:
29 червня 2025 17:15
107
Вхід до мобільного наземного укриття в Херсоні
Вхід до мобільного наземного укриття в Херсоні. Херсон, червень 2025 року. Суспільне Херсон

У Херсонській міській територіальній громаді облаштували 538 захисних споруд. Це найпростіші укриття у підвальних або цокольних приміщеннях та мобільні укриття на зупинках громадського транспорту. Крім того, у місті функціонують сховища, які можуть витримати різні засоби ураження.

Про це йдеться у матеріалі Суспільне Херсон.

"У Херсонській громаді встановлено близько 205 мобільних укриттів. Вони є в усіх районах міста, навіть у небезпечних зонах", — розповів начальник управління з питань цивільного захисту населення Херсонської МВА Сергій Тарасенко.

Також у місті встановлено 104 габіонні конструкції для захисту від уламків. Станом на червень 2025 року майже 65,5 тисячі людей, що становить 84% населення громади, можуть одночасно укритися у захисних спорудах.

У Херсоні діють 22 спеціалізовані сховища, обладнані аварійними виходами, санітарними кімнатами, запасами води та їжі. Також є 333 найпростіші укриття, ще 26 перебувають на ремонті.

Начальник міського управління зазначив, що через інтенсивність обстрілів люди частіше користуються укриттями.

  • У фонді захисних споруд Херсонської області налічується 865 об’єктів. Від початку повномасштабного вторгнення їх кількість зросла на 633.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів