Підтримати нас

У Таїланді легалізували марихуану

26 грудня 2018 11:34
752
Поширити:

Національна законодавча асамблея Таїланду ухвалила рішення дозволити використання, зберігання, виробництво, імпорт, експорт і продаж марихуани в медичних цілях.

Державні відомства, фармацевтичні організації, медичні та сільськогосподарські інститути, а також транспортні компанії (включаючи міжнародні), які побажають працювати в цій сфері, повинні будуть звернутися за дозволами до Міністерства охорони здоров'я країни.

Рада з контролю за обігом наркотичних засобів виділить території, на яких буде дозволено вирощування конопель для виробництва медичної марихуани.

На тлі хвилі легалізації по всьому світу великі компанії шукають можливості зниження собівартості виробництва канабісу. Через м'який клімат і низьку вартість праці Таїланд вважається одним з найсприятливіших місць для вирощування та експорту конопель.

Варто зазначити, що ця країна стала першою з держав Південно-Східної Азії, яка зважилася на цей крок. Тим часом, за оцінками аналітиків Zion, до 2024 року світовий ринок марихуани зросте до 62,9 млрд доларів.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів