У Миколаєві розстріляли 3 працівників АЗС

До поліції Миколаєва вдень надійшло повідомлення про виявлення тіл трьох працівників автозаправної станції з вогнепальними пораненнями.

Про це повідомляє пресслужба обласного управління поліції.

Наразі відомо, що тіла загиблих працівників автозаправної станції (механіка, оператора та касира) виявила дружина одного з них, коли тривалий час не могла додзвонитись до свого чоловіка. На крики жінки прибігли перехожі, які допомогли викликати поліцію.

Зараз проводяться невідкладні слідчі дії, в ході яких правоохоронці відпрацьовують усі можливі версії злочину, враховуючи отриману інформацію, аби підтвердити чи спростувати кожну. Серед них: вбивство, вчинене з метою заволодіння майном, грошовими коштами тощо, через особисті неприязні стосунки, а також під час раптово виниклого конфлікту.

"Всі сили поліцейських максимально націлені на розкриття вказаного особливо тяжкого злочину, відпрацьовуємо всю інформацію, яка надходить від свідків та очевидців. До розкриття вбивства також залучені екіпажі патрульних поліцейських, усі виїзди в місто перекриті та перебувають під посиленим контролем", - коментує т.в.о. начальника ГУНП в Миколаївській області Іван Вигівський.

На місці події продовжують працювати слідчі, криміналісти та експерти, які ретельно фіксують речові докази.

Повідомляється, що в місті введена спеціальна операція «Сирена».

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також