У Канаді заклали меморіал жертвам комунізму

У Оттаві пройшла церемонія закладення майбутнього меморіалу жертвам комунізму.

Як повідомляє Укрінформ, у заході взяв участь міністр канадської спадщини Пабло Родрігез, а також дипломати й представники численних громад із країн, що постраждали від комуністичного правління.

“Цей меморіал стане місцем, де канадці та гості згадуватимуть мільйони людей, які страждали під владою репресивних комуністичних режимів. Він також стане місцем надії й визнання ролі Канади у наданні пристанища людям, які тікали від переслідування”, - сказав Родрігез.

До спорудження меморіалу долучилися різні національні громади, зокрема й Конгрес українців Канади, який пожертвував на його спорудження 25 тисяч доларів.

“Сподіваюся, що цей меморіал також нагадуватиме нам, що демократію було тяжко здобуто і її ніколи не можна сприймати за даність. Вона діє лише тоді, коли всі беруть у цьому процесі участь”, - наголосив міністр.

Зазначимо, що спорудження меморіалу розпочнеться вже найближчим часом і має завершитися восени 2019-ого. Розміститься він у центрі міста неподалік від будівлі федерального парламенту Канади та Верховного суду країни.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також