Судитимуть жінку з Високого, яка була членкинею окупаційної виборчої комісії

Судитимуть Віру Горліну зі села Високе Тягинської громади на Херсонщині. Вона взяла участь у роботі окупаційної виборчої комісії на псевдореферендумі минулого року. Їй загрожує ув’язнення від п’яти до десяти років із конфіскацією майна. 

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура. 

Слідчі встановили, що 25-річна Віра Горліна зі села Високе Тягинської громади добровільно увійшла до складу незаконно створеної окупантами «дільничної виборчої комісії №807» на території свого села. З 23 по 27 вересня 2022 року Горліна разом з іншими «колегами» обходила односельців і вела облік тих, хто проголосував за «приєднання» Херсонської області до складу Росії. 

За даними Еvocation.info, Віра Горліна народилася 21 квітня 1998 року в Херсоні. Вона давно мала проросійські погляди.

За даними ЦЖР, Віра Горліна під час тимчасової окупації села Високе також незаконно очолила місцевий будинок культури та допомагала загарбникам проводити пропагандистські заходи. Незадовго до звільнення правобережної частини Херсонщини колаборантка Віра Горліна з малолітньою донькою втекла до Росії. 

Нагадаємо, заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі Наталії Антонюк, яка відповідала за проведення псевдореферендуму в селах Високе, Вірівка, Львівські Отруби, Таврійське та селищі Матросівка.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також