Підтримати нас

Стан Надії критичний: Адвокат передав прощальні слова Савченко про голодування і смерть

Vgoru
17 квітня 2016 08:27
204
Поширити:

На прощання Надія сказала: "Якщо сухе голодування ні на що не впливає, то, можливо, моя смерть буде мати значення".

Адвокат української льотчиці Надії Савченко, яку російський суд засудив до 22 років позбавлення волі, Микола Полозов передав останні слова своєї підзахисної. Про це він написав у своєму Facebook, інформують Патріоти України.

"Уже більше 5 годин мене і сестру Надії Віру Савченко в СІЗО не пускають на побачення з Надією Савченко. Спочатку оголосили, що Надію обстежують лікарі, потім стали говорити, що немає начальника СІЗО Перший раз тут таке твориться ..", - відзначив захисник.

Полозов передбачав, що Савченко мали намір ізолювали в день прямої лінії Путіна, щоб не виникало зайвих інформаційних приводів і небезпечних для російської влади питань.

Незважаючи на всі складнощі, все-таки адвоката пропустили до підзахисної, а ось Вірі Савченко навіть після п'яти годин очікування біля СІЗО не дали побачити сестру.

За словами адвоката, ця зустріч була вкрай важлива для Надії Савченко, бо після неї вона збиралася приймати складні рішення.

"Якщо сухе голодування ні на що не впливає, то, можливо, моя смерть буде мати значення", - процитував українську льотчицю Полозов.

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів