З нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський нагородив орденом княгині Ольги І ступеня спортсменку з Херсона, веслувальницю на каное, інструкторку штатної команди національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, Анастасію Рибачок.
Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті Президента України.
Спортсменка відреагувала на нагороду дописом в інстаграмі та поділилася світлинами.
"Сподіваюсь, мої дітки будуть мною пишатися. З Днем Конституції України! Нагорода — орден княгині Ольги І ступеня. Неймовірні емоції!" — написала вона.

Анастасія Рибачок народилася 13 квітня 1998 року в Херсоні. Вона вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності, першим тренером був Василь Цеховліс. Представляє Житомирську область та фізкультурно-спортивне товариство "Збройні сили України".
Анастасія - срібна призерка Олімпійських ігор 2020 року в каное-двійці на дистанції 500 метрів у парі з Людмилою Лузан, чемпіонкою світу 2021 року та дворазовою чемпіонкою Європи (2021, 2022) у веслуванні на каное. Також вона неодноразово ставала призеркою чемпіонатів світу, Європи та етапів Кубка світу. На Олімпійських іграх - 2024 вона разом із Людмилою Лузан здобула "срібло”.
У 2021 році Анастасії присвоїли звання "Заслужений майстер спорту України".