Підтримати нас

Спортсменка з Херсонщини здобула “бронзу” на Чемпіонаті світу з вільної боротьби

25 жовтня 2024 09:39
106
Поширити:
Наталія Клівчуцька. Фото: НОК України та олімпійська команда

Спортсменка з Херсонщини Наталія Клівчуцька на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років посіла 3 місце у ваговій категорії до 50 кг.

Про це повідомили в КЗ "ДЮСШ з вільної боротьби" Херсонської обласної ради

Наталію тренує Андрій Мєшков.

Змагання проходять з 21 до 27 жовтня у міста Тирана (Албанія).

За інформацією Tribuna.com, Наталя Клівчуцька перемогла в бронзовому фіналі нейтральну спортсменку з Білорусі Наталю Варакіну — 9:1.

Також “бронзу” здобула українка Олександра Хоменець.

• Раніше спортсмен із Херсонщини Назарій Чапурін здобув “золото” на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби у ваговій категорії до 38 кг.
  • На міжнародному турнірі «Valamar CUP» з вільної та греко-римської боротьби, що  проходив у Хорватії, спортсменка з Херсонщини Наталія Клівчуцька виборола першість.