Спортсмени з Херсона взяли участь у Чемпіонаті Європи з веслування: які місця вибороли

01 липня 2024 12:15
197

У Словаччині на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років взяли участь спортсмени з Херсонської школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Спартак".

Про це йдеться на сторінці Херсонської ОВА.

Зазначається, що Білоус Іван в одиночному змаганні на каное, дистанція 200 метрів, виборов 4 місце.

У складі збірного екіпажу байдарки четвірки, на дистанції 500 метрів, Мішель Фесун здобула 6 місце.

Фесун Мішель та Білоус Іван увійшли до складу національної збірної команди України для участі у Чемпіонаті світу, що проходитиме з 17 по 21 липня 2024 року в Болгарії серед юніорів та молоді до 23 років.

• У місті Умань Черкаської області в акваторії озера Осташівка пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное. Фесун Мішель посіла 1 місце в байдарці двійці та четвірці, 3 місце в байдарці одиночки на дистанції 500 метрів серед юніорок. Також веслувальниця виконала норматив майстра спорту України.
  • Білоус Іван здобув 1 місце в каное одиночці на дистанції 200 метрів, 2 місце в каное двійці (мікс) та 3 місце в каное двійці на дистанції 500 метрів.