Спортсмени з Херсона посіли призові місця на міжнародному чемпіонаті з бойових мистецтв

21 жовтня 2024 20:18
157

Четверо вихованців Херсонської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та інших видів спорту посіли призові місця на міжнародному чемпіонаті  з кіокушин карате за версією I.K.O.N.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Спортсмени з Херсона зайняли такі місця:

• Іщенко Ольга стала чемпіонкою турніру у розділі куміте.
  • Шерстюк Олександр здобув дві золоті нагороди — у розділах ката та куміте у ваговій категорії до 50 кг.
  • Ліфінцев Гліб виборов срібну нагороду у розділі куміте у ваговій категорії до 45 кг.
  • Шестак Домір став чемпіоном у розділі куміте у ваговій категорії до 30 кг.

Міжнародний чемпіонат пройшов у  німецькому місті Швайнфур. У змаганнях взяли участь спортсмени з України, Франції, Бельгії, Данії та Чехії.

• Вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 Херсонської міської ради здобули 12 нагород у різних вікових і вагових категоріях на змаганнях Відкритого Кубку Оокамі-кан з кіокушин карате в Одесі.
  • У Кривому Розі на Відкритому чемпіонаті з кіокушин БуДо карате «Козак Ріг» спортсмен із Херсонщини Максим Каспривский виборов першість.