Каратисти з Херсона здобули призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

16 жовтня 2024 20:22
91

Вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 Херсонської міської ради здобули 12 нагород у різних вікових і вагових категоріях на змаганнях Відкритого Кубку Оокамі-кан з кіокушин карате в Одесі.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

В Одесі спортсмени вибороли 6 перших місць, 5 других та 1 третє.

На турнірі "The 5-th Galoyan Karate Academy Open Cup" у Дніпрі вони вибороли 10 призових місць: 4 золотих, 3 срібних та 3 бронзових нагороди.

Також херсонець Олександр Кремлянський змагався одразу у двох вікових категоріях на Відкритому турнірі з дзюдо "Samurai Cup III" у Рованіємі (Фінляндія).

Він здобув золото у категорії U-15 та срібло серед U-18.

• У Кривому Розі на Відкритому чемпіонаті з кіокушин БуДо карате «Козак Ріг» спортсмен із Херсонщини Максим Каспривский виборов першість.
  • На Чемпіонаті Одеської області з кіокушин БуДо карате у розділах "Куміте" та "Ката", який відбувся 22-23 червня, вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради здобули три золоті медалі.