Спортсмен із Херсонщини у складі збірної України з волейболу здобув перемогу в Золотій Євролізі-2024

17 червня 2024 21:50
149

16 червня у хорватському місті Осієк відбувся фінальний матч Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків, де збірна України стала чемпіоном турніру.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У дописі йдеться, що у стартовому складі української збірної грав спортсмен Новокаховської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Бойко.

За результатами турніру Олександр виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

• В Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. На змаганнях Херсонщину представили 5 спортсменів, один з яких став Чемпіоном України.
  • Сьомий Чемпіонат Європи з кіокушин БуДо карате у розділах куміте і ката відбувся у Туреччині. Спортсмени з Херсона та області за підсумками участі у змаганнях отримали 13 медалей.