На чемпіонаті Європи каратисти з Херсонщини вибороли 13 медалей

28 травня 2024 08:49
182

Сьомий Чемпіонат Європи з кіокушин БуДо карате у розділах куміте і ката відбувся у Туреччині. Спортсмени з Херсона та області за підсумками участі у змаганнях отримали 13 медалей.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

Спортсмени привезли 7 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

Загалом на чемпіонаті Україна посіла перше командне місце й здобула 50 медалей у командному заліку (20 золотих, 15 срібних і 15 бронзових).

• У Болгарії на чемпіонаті з гандболу у складі клубу “Бяла,” спортсменка з Херсонщини Валерія Горенко здобула золоту медаль.
  • У Польщі на міжнародному турнірі “Олімпійські надії країн Вишеградської групи” серед юніорок (U-20) спортсменка з Херсонщини Таїсія Гега здобула срібну медаль.
  • На Чемпіонаті Європи з академічного веслування, що проходив в Угорщині, українські спортсменки вибороли срібні медалі. Серед них Україну представляла веслувальниця з Херсона Катерина Дудченко.