Спортсменка з Херсонщини виборола срібну медаль на міжнародному турнірі

20 травня 2024 17:32
261

У Польщі на міжнародному турнірі “Олімпійські надії країн Вишеградської групи” серед юніорок (U-20) спортсменка з Херсонщини Таїсія Гега здобула срібну медаль.

Про це йдеться на сторінці Херсонської ОВА.

За першість боролись вихованці  Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, серед них – Таїсія Гега.

Вона здобула друге місце у ваговій категорії до 76 кілограмів.

• З 26 по 28 квітня в Софії (Болгарія) відбувся міжнародний турнір “Петко Сіраков – Іван Ілієв” серед чоловіків та жінок до 23 років. Вихованка ДЮСШ Таїсія Гега з Херсонщини виборола срібну медаль.
  • На Чемпіонаті України з вільної боротьби, що проходив у місті Звягелі Житомирської області, спортсмени з Херсонщини вибороли срібну та бронзову медалі. Таїсія Гега посіла третє місце серед юніорок.
  • Таїсія Гега здобула «срібло» на Чемпіонаті України з вільної боротьби, який проходив у Луцьку.